Image
Image
Image
Image

Hakkımızda

Tarihçemiz

2001 yılında kurulan Firmamız ASKAYA MÜH.İNŞ.LTD.ŞTİ olarak faaliyetine başlamış olup bugüne kadar konut yapıları, iş merkezleri, eğitim kurumları, endüstriyel yapılar ve birçok özel kuruluşlara inşaat ve Sanayi Sektörüne dönük çok sayıda projeye,İnşaat ince işler uygulamaları adı altında ,Dış cephe –iç çephe sıvası, Alçı sıva ,Boya ,şap,kartonpiyer,Söve,Asma tavan,Bölme duvar,Örme Duvar ,Seramik,Karo,prekast yapı elemanları  izolasyon ve taahhüt uygulamalarına Kaliteden ödün vermeden başarıyla imza atmıştır. Firmamıza bağlı İnşaat malzemeleri toptan ve perakende satışlarımızda mevcut olup, Bayisi olduğumuz tüm kaliteli yapı malzemeleri ile  inşaat sektöründe birçok alana çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. Yaptığı işlerde uzmanlığı ve kalitesini kanıtlayan ASKAYA MÜH.İNŞ.LTD.ŞTİ.olarak bizler Bu gaye ile yoluna devam ederken sizleri de Müşterimiz olarak aramızda görmekten onur duyarız.
ASKAYA MÜH.İNŞ.LTD.ŞTİ. sahip olduğu bilinci,sürekli gelişime açık dinamik yapısı,takım anlayışı,emniyet ve çevre konularına duyarlı,müşteri beklentilerini karşılayacak şekillde hizmet sunma anlayışı içerisinde, çözümler üretmeye devam etmektedir.
                                                                        Saygılarımla... / Baycan GÖKÇAY / Genel Müdür

 

hakkimizda-1Misyonumuz

Müşteri ve Pazar beklentileri doğrultusunda bayisi olduğumuz markalı ürünlerin satış ve uygulamasında sektörümüzde yönlendirici olmak.

Vizyonumuz

Sektötümüzde Pazarlama ve satışın evrenselliğini en etkin şekilde kullanarak dünya standartlarındaki ürünlerin pazarda uygun şartlarda pazarlama-satışının yanı sıra uygulamasının yapılması.

Kalite Politikamız

Pazarlama ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürün ve uygulama hizmetlerinde sektörde kalitesini kabul ettirmiş ülkemiz ve dünya markalarını müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini sağlamak...

Kurumsal Felsefemiz

Gelişen ve artan rekabet ortamında müşteri sürekliliğini ve bağımlılığını sağlamak amacıyla müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini en hızlı ve sürekli bir biçimde karşılamak olduğu bilinci ile pazarlama ve satış stratejilerimizi güncel tutmaktır.